Mergata News
Kronika

Kishte hyrë për t’u larë, mbytet në rezervuar një 19-vjeçar

kishte-hyre-per-t’u-lare,-mbytet-ne-rezervuar-nje-19-vjecar

Një 19 vjeçar raportohet të ketë humbur jetën në rezervuarin e fshatit Novosej në Kukës.

Sipas të dhënave nga vendngjarja, 19-vjeçari S.B. kishte hyrë për t’u larë në ujërat e rezervuarit dhe nuk ka dalë më prej aty.

Në vendngjarje kanë shkuar palombarët dhe forcat e policisë, ndërkohë që kanë nisur hetimet për zbardhjen e detajeve të ngjarjes.

TË NGJAJSHME

Prokuroria jep detaje për privimin nga jeta të 19-vjeçarit në Gjilan

mergata.eu

Lajmi i fundit: Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, një grua e lënduar rëndë

mergata.eu

E dhimbëshme: Dy të rinj nga Smira e Vitisë humbin jetën në një aksident në Kllokot

admin