Mergata News
Vip/Kultura

Ketë emër interesant ka vendosur t’ia vë vajzës ‘Mehmet Kosova’

kete-emer-interesant-ka-vendosur-t’ia-ve-vajzes-‘mehmet-kosova’

“Mehmet Kosova” dhe gruaja tij vendosin për emrin e vajzës.

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet në Kosovë si “Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të parë.

Ai dhe modelja e njohur Sinem Kobal janë duke e shijuar pritjen më të ëmbël.

Sinemi tani është në muajin e tetë, dhe çifti tashmë e kanë bërë pubike se po presin një vajzë.

Sipas mediave turke çifti tashmë e kanë zgjedhur edhe emrin për vajzën e tyre që do vijë në jetë së shpejti.

Kenani dhe Sinemi duket se kanë vendosur që vajzën ta pagëzojnë me emrin Lalin.

TË NGJAJSHME

Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të Getit

mergata.eu

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

mergata.eu

E dhimbshme: Vdes ‘Borëbardha’ në moshën 101 vjeçare

mergata.eu