Mergata News
Sport

Këta janë lojtarët që nuk do t’i shohim këtë vit në Ligën e Kampionëve

keta-jane-lojtaret-qe-nuk-do-t’i-shohim-kete-vit-ne-ligen-e-kampioneve

Formacioni me yjet që nuk do t’i shohim këtë vit në Ligën e Kampionëve.

Sezoni i ri i Ligës së Kampionëve fillon sonte ( e martë).

Sot janë në orar tetë ndeshje, me PSG dhe Manchester Unitedin si ndeshjen kryesore.

Dy ndeshjet e para fillojnë nga 18:55, me Dynamo Kiev që takohet me Juventusin dhe Zenitin me Club Brugge.

Tifozët këtë edicion në Ligën e Kampionëve nuk do të kenë mundësinë të shijojnë lojën e disa yjeve të futbollit.

Në mesin e këtyre yjeve është edhe Zlatan Ibrahimovic, Harry Kane dhe Gareth Bale.

‘Blic.ck’ ka bërë një formacion me yjet që nuk do t’i shohim këtë sezon në Ligën e Kampionëve, përfshirë edhe Granit Xhaka.

TË NGJAJSHME

Berisha: E filluam mirë, krijuam shansat, i humbëm ato

mergata.eu

Zyrtare: Kosova luan miqësore me Shqipërinë muajin nëntor

mergata.eu

Bayern dhe Dortmund vazhdojnë me fitore në Bundesligë

mergata.eu