Mergata News
Vip/Kultura

Kështu dukej Ariana 3 vjeçe, e njëjta është dhe sot

keshtu-dukej-ariana-3-vjece,-e-njejta-eshte-dhe-sot

Ariana 3 vjeçe, e njëjta dhe sot veç çka është rritur.

Falë fotografive njerëzit i ruajnë momentet më të bukura që me kalimin e kohës kthehen në nostalgji.

Secili prej nesh kemi foto të fëmijërsië që i ruajmë me shumë dashuri, e jo rrallë herë na rrokë edhe nostalgjia për ti shikuar, e për tu kthyer pas në kohë të paktën me mendime, shkruan “Kosovarja”.
Shpesh herë edhe Vip-at kanë nxjerrë imazhe nga arkiva, kryesisht të fëmijërisë.

E sot është Ariana, bashkëshortja e Ermalit ajo që ka sjellë një imazh kur ka qenë vetëm 3 vjeçare.

Ndonesë tani është rritur, e bërë nënë e katër fëmijëve por fizionomia i paska ngelur e njëjtë si e madhe aq simpatike paska qenë edhe e vogël.

Rikujtojmë se Ariana ndryshe në publik përveç që njihet si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo ka famë edhe si blogere mjaft e suksesshme.

TË NGJAJSHME

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

mergata.eu

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

mergata.eu

Norës si duket nuk i ka mbetur hatri në Robertin, këtë gjë e bën për të

mergata.eu