Mergata News
Vip/Kultura

Këngëtarja kosovare e thotë hapur: Dua të jem në krahët e Robert Berishës

kengetarja-kosovare-e-thote-hapur:-dua-te-jem-ne-krahet-e-robert-berishes

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës.

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas shprehu një dëshirë tjetër.

E pyetur se në krahët e cilit mashkull, do të doje të ishe nëse ai do të ishte beqar?, Ukaj është përgjigur: “Në krahët e Robert Berishës, se është shumë tip karizmatik”.

Disa minuta më pas, Albulena e ka zgjedhur sërish Robert Berishën në një kuiz.

Moderatorja Ester Bylyku, e pyeti cilin do të zgjidhte të shkonte në Paris, Robert Berishën apo Shpat Kasapin, dhe përgjigja e Abulenës, vazhdonte të ishte: ROBERTI.

TË NGJAJSHME

Ibrahim Kelmendi tregon se si ia dha 1 mijë dollarë Arif Vladit, Adelina Ismajlin e quan matrapaze

mergata.eu

Kunata e Leartës sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me frizurën

mergata.eu

Sara blen veshje për vajzën, nuk përmbahet në reagimin

mergata.eu