Mergata News
Vip/Kultura

Këngëtari shqiptar rezulton pozitiv me koronaviurs

kengetari-shqiptar-rezulton-pozitiv-me-koronaviurs

Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi, ka treguar se është infektuar me koronavirus.

Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një foto teksa shihet i shtrirë në krevatin e spitalit ku duket në një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Si shumë të tjerë edhe këngëtari nuk ka besuar në ekzistencën e Covid-19.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga COVID-19, kurrë se kam besuar këtë virus. Keni kujdes ruani vetën familjen dhe shoqërinë e juaj. Zoti ju ndihmoftë”-ka shkruar ai.

TË NGJAJSHME

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

mergata.eu

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

mergata.eu

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

mergata.eu