Mergata News
Sport

Kazakistan – Shqipëri, me këtë rezultat përfundon pjesa e parë

kazakistan-–-shqiperi,-me-kete-rezultat-perfundon-pjesa-e-pare

Kazakistan – Shqipëri, me këtë rezultat përfundon pjesa e parë
Ka përfunduar pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën C të Ligës së Kombeve.

Ndeshja që po zhvillohet në stadiumin e Almati ka përfunduar pa gola.

Skuadra e Edi Rejës dominoi sfidën nga minuta e parë, por po has vështirësi në konkretizimi e rasteve.

Rei Manaj dhe Sherif Kallaku pati mundësi të mira për zhbllokuar ndeshjen, megjithatë nuk arritën një gjë të tillë.

Shpresojmë se në pjesën e dytë, të vijë edhe goli për Kuqezinjtë.

TË NGJAJSHME

Vendim i papritur i Ibrahimovicit: A po e paralajmëron rikthimin në Kombëtaren e Suedisë?

mergata.eu

Fitore e vështirë e Inter kundër Genoas

mergata.eu

Ndeshja Real Sociedad – Napoli, këto janë formacionet zyrtare

mergata.eu