fbpx
Mergata News
Sport

Kaq e lumtur ndihet Gëzimja pranë vjehrrës

kaq-e-lumtur-ndihet-gezimja-prane-vjehrres

Gëzimja ndjehet e lumtur pranë vjehrrës.

Gëzimja është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, pozat e ndryshme nuk i ndal për ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo që merr vëmendje, është raporti që ka me familjarët e burrit, duke ndarë shpesh momente të lumtura së bashku.

Në këtë të fundit, ajo shihet pranë vjehrrës së saj me një buzeqeshje të ëmbël dhe të veçantë.

TË NGJAJSHME

Drita rikthehet te fitorja, fiton me rezultat të thellë ndaj Drenicës

mergata.eu

Dynamo Kiev – Juventus, publikohen formacionet zyrtare

mergata.eu

Shumë ndryshime nga Koeman: Formacionet zyrtare, Juventus – Barcelona

mergata.eu