Mergata News
Vip/Kultura

Kaq bukur po i rri ky kombinim në veshje Vjollca Haxhiut

kaq-bukur-po-i-rri-ky-kombinim-ne-veshje-vjollca-haxhiut

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku është shfaqur në super formë.

E veshur me këmish me pika dhe me një fustan të gjatë, Vjollca po duket një zonjë e vërtetë.

Kaq bukur është kombinuar ajo. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ish reja e Danit befason të gjithë me imazhin e fundit

mergata.eu

Sot ndërroi jetë gjyshja e saj, Andrra Sinani përloti të gjithë me këto fjalë

mergata.eu

Anita sot e ka ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

mergata.eu