Mergata News
Vip/Kultura

Kaltrina lajmërohet nga vendi i punës, po duket si zonjë e vërtetë e veshur me komplete

kaltrina-lajmerohet-nga-vendi-i-punes,-po-duket-si-zonje-e-vertete-e-veshur-me-komplete

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit, ajo shihet e veshur me komplete dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës?

mergata.eu

Andrra Destani në zi, i vdes njeriu i shtrenjtë

mergata.eu

Leonora shfaqet në një emision pas kaq kohësh, pamja e saj mori tërë vëmendjen

mergata.eu