fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Kaltrina i jep hijeshi vjeshtës me këtë pamje

kaltrina-i-jep-hijeshi-vjeshtes-me-kete-pamje

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe me plot stil./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Gjira organizon festë para lindjes, tregon gjininë e fëmijës

mergata.eu

Fjolla Morina po bëhet gati për dasëm, publikon këto pamje

mergata.eu

Mëngjesi i ëmbël i Remzie Osmanit

mergata.eu