fbpx
Mergata News
Sport

Jonida në super-formë pas lindjes, tregon sekretin

jonida-ne-super-forme-pas-lindjes,-tregon-sekretin

Jonida e Besniku janë bërë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Emi është emri me të cilin e kanë pagëzuar ata vajzën e tyre.

Në foton e fundit, Jonida shihet në palestër dhe po duket në super-formë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Milan afër marrëveshjes me yllin e madh

mergata.eu

Milan – Roma, befasi në formacionet zyrtare

mergata.eu

Barazon Kosova, supergol nga Hadërgjonaj

mergata.eu