Mergata News
Vip/Kultura

Jonida Maliqi me ‘look’ të ri, nuk do ta njihni

jonida-maliqi-me-‘look’-te-ri,-nuk-do-ta-njihni

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Jonida është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet me një ‘look’ të ri dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Lori në veshje nusërie tradicionale të Rugovës, lë ‘pa mend’ me pamjen

mergata.eu

Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

mergata.eu

Pas ndarjes nga e fejuara, mësohet se me kë po del djali i Ramadan Krasniqit

mergata.eu