Mergata News
Vip/Kultura

Jehona Sopi feston ditëlindjen, Nora Istrefi bën urimin më të bukur për të

jehona-sopi-feston-ditelindjen,-nora-istrefi-ben-urimin-me-te-bukur-per-te

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo ka disa vite që është larguar nga skena mirëpo, këngët e saj vazhdojnë të jenë ende të pëlqyera në publik, shkruan ORAinfo.

Jehona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo feston ditëlindjen, e Nora ka bërë një urim shumë të bukur për të./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Mbi 30 pilotë nga Zvicra, Shqipëria dhe Çekia, në ‘Albanian Coast Trip’

mergata.eu

Tuna lajmërohet nga Shkupi, lë ‘gojëhapur’ të gjithë me këtë pamje

mergata.eu

Mbesa e Remzies u bë 7 muajshe, shikoni postimin emocionues të Gëzimes

mergata.eu