Mergata News
Vip/Kultura

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

“jam-shqiptar”,-publikohet-kenga-nga-shyhrete-behluli-dhe-artisti-turk-sinan-akcil

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”.

Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i njohur turk Sinan Akçıl, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“Jam shqiptar”, titullohet kënga e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Ideja e këtij bashkëpunimi u mirëprit mjaft mirë nga fansat ndërsa tash që kënga është publikuar në Youtube u mirëprit nga ta.

E gjithë kjo vihet re nga komentet e shumta në pak minuta.

TË NGJAJSHME

Mimoza Shkodra ja qet ‘flakën’ Instagramit me postimin e fundit

mergata.eu

Adelina me dedikim emocionues për motrën

mergata.eu

Libra të shumtë në gjuhën shqipe u dhuruan në Greqi

mergata.eu