fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Ish reja e Danit befason të gjithë me imazhin e fundit

ish-reja-e-danit-befason-te-gjithe-me-imazhin-e-fundit

Ish reja e Danit sjellë një foto të nxehtë.

Dafina Haziri është vajza nga Peja e cila filloi të njihej si reja e ardhshme e Danit.

Ajo dhe Andi ishin fejuar vitin e kaluar, por askush s’do e mendonte se ky vit nuk do i gjente më bashkë, shkruan Kosovarja.

E gjitha u kuptua me anë të rrjeteve sociale ku dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin, e më pas edhe në konagjeqin e vajzës së Danit ku Dafina nuk ishte prezente.

Se çka ndodhi askush nuk e di. Thjesht siç duket i kanë dhënë fund në mënyrë të civilizuar.

Së fundmi, Dafina është ajo e cila ka postuar një imazh ku po duket mjaft mirë edhe pas ndarjes.

TË NGJAJSHME

Motra e Albatritit bën një ndryshim në pamje, ja si po duket tani

mergata.eu

Pak ditë pas martesës, vajza e Remzie Osmanit bën veprimin që askush nuk e priste

mergata.eu

Egzona me fustan e frizurë nusesh, por për ku është nisur kështu

mergata.eu