fbpx
Mergata News
Lajme

Ikballe Huduti: Cili hoxhë ia ka nda trashëgiminë motrës t’vet? Vëllai im hoxhë ende s’ma ka ndarë

Ikballe Huduti, ka thënë se ‘hoxhallarët duhet të punojnë më shumë rreth edukimit’. Ajo ka thënë se as vëllai i saj që është hoxhë, nuk ia ka ndarë ende trashëgiminë.

Cili hoxhë e ka nda trashëgiminë me motrat e veta, Ikballe Huduti, vëllai im është hoxha ende se ka nda trashëgiminë. Hoxhë Halili, hoxhë Elvisi, nuk duhet me shiku një motër e vëlla me u bë cështje sociale, me ia jep një ndihmë”, ka thënë ajo në Frontal.

Ikballe Huduti, ka thënë se ‘hoxhallarët duhet të punojnë më shumë rreth edukimit’. Ajo ka thënë se as vëllai i saj që është hoxhë, nuk ia ka ndarë ende trashëgiminë.

TË NGJAJSHME

Lajmi i fundit: Katër të vdekur dhe 80 raste të reja me koronavirus në Kosovë

mergata.eu

Deputetja Duda Balje kërkon qe Kosova të hapë Zyrë Ndërlidhëse në Bosnje e Hercegovinë

mergata.eu

Osmani për Hotin: Po tregohet arrogant, do të mbesë me duar në xhepa

mergata.eu