fbpx
Mergata News
Lajme

I ka kaluar të 50-tat, me këto fotografi Mihrija i konkurron edhe vajzat e reja (FOTO)

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet goxha jose.
Edhe pse ka kaluar të 50-tat, Mihrija po duket si çikë e re. /ORAinfo

TË NGJAJSHME

Në Gjilan, 50 raste aktive me koronavirus

mergata.eu

Kurti thotë se marrëveshja e Uashingtonit është e pazbatueshme

mergata.eu

Në qendër të Prishtinës incident mes policëve dhe palestinezëve

mergata.eu