fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

I dashuri turk kështu mburret me sukseset e Gentës

i-dashuri-turk-keshtu-mburret-me-sukseset-e-gentes

Biznsemeni turk kështu mburret me sukseset e Gentës.

Genta Ismajli aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj të fundit, bashkëpunim me Marselin.

Kënga “Ça me bo”, ka marrë 9 milion klikime, e publikuar në fund të muajit gusht.

E për suksesin e kësaj kënge, Genta ka marrë duartrokitje edhe nga partneri i saj, Usta.

“Bravo dashuria ime”, ka shkruar ai në fotografinë e hedhur në Instagram.

Vlen të përmendim faktin se Genta dhe biznesmeni turk, Usta shumë shpejt do të bëhen prindër.

TË NGJAJSHME

Nuk do t’ia di për moshën, nëna e Leartës vishet si të ishte 20 vjeҫare

mergata.eu

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

mergata.eu

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

mergata.eu