Mergata News
Lajme

Hysenit i ngjalli kujtime të veçanta kjo foto me Rugovën

hysenit-i-ngjalli-kujtime-te-vecanta-kjo-foto-me-rugoven

Skënder Hyseni publikon një foto me Rugovën: Më ngjalli kujtime të veçanta.

Zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës nuk ndalen së publikuari fotografi me ish-presidentin historik, Ibrahim Rugovën, shkruan Gazeta Express.

Ka qenë kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, e cila ka publikuar fillimisht një foto pranë shtatores së Rugovës në sheshin qendror të Prishtinës.

Shefi i stafit të Agim Veliut, dhe anëtari i LDK’së, Bajram Gecaj, ka publikuar pastaj një foto ku shihet bashkë me Rugovën, si kundërpërgjigje për Osmanin.

E një foto me ish-kreun e LDK’së e ka publikuar edhe koordinatori për dialogun me Serbinë, Skënder Hyseni, shkruan Express.

“Një foto që më ngjalli kujtime të veçanta!

I jam mirënjohës djalit të Ymer Muhaxherit, Ahmetit që ma përcolli”, ka shkruar Hyseni.

TË NGJAJSHME

Reparti i Gjinekologjisë në këtë komunë të Kosovës pa gjinekolog tash e një vit

mergata.eu

Bëhen të ditura arsyet që Zyra e Prokurorit i dha për mbajtjen e Hysni Gucatit në paraburgim

mergata.eu

Baton Haxhiu: Kadri Veseli nuk kërceu nga aeroplani, ishte helikopter

mergata.eu