Mergata News
Lajme

Hoti e Osmani duke biseduar, publikohet një moment interesant nga Kuvendi

hoti-e-osmani-duke-biseduar,-publikohet-nje-moment-interesant-nga-kuvendi

Është publikuar një moment interesant nga Kuvendi i Kosovës.

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani dhe kryeministri Avdullah Hoti jo rrallë herë kanë pasur përplasje në Kuvend.

Janë jo të pakta rastet kur Osmani ka “refuzuar” t’ia japë fjalën kryeministrit Hoti kur ai ka kërkuar të flasë.

Por, situatë tjerët ka qenë sot, kur Osmani dhe Hoti duken duke biseduar mjaftë gjatë mes vete.

Megjithëse nuk dihet se cila ishte tema e bisedës, ata të dy duket se kanë relaksuar raportet mes vete.

TË NGJAJSHME

A është e përgatitur Kosova për valën e re të koronavirusit, flet Valbon Krasniqi

mergata.eu

Qetësohet situata me koronavirus në Kosovë, ky është bilanci i fundit

mergata.eu

Nuk do ta besoni cka paralajmëron Zemaj nga dita e vikendit për qytetarët e kosovës

mergata.eu