fbpx
Mergata News
Lajme

Hashim Thaçi: Gjithë Shqiptarët me besojnë e më duan sepse unë jam BABA i Kosovës

Hashim Thaçi tha se ai do të ishte i gatshëm të rrinte si president i Kosovës edhe 15 vite të tjera kjo për shkak se ai tha se është ende i etur të punojë.

Poashtu, Thaçi tha se populli i beson atij dhe e din se ai mund të bëj edhe shumë për këtë vend. Thaçi tha se kandidon per president vetëm nëse e kërkon populli.

prokuroria-e-hages-me-reagim-te-ashper:-hashim-thaci-po-tenton-ta-zhbeje-specialen

TË NGJAJSHME

Haradinaj shprehet i zhgënyer që Ligji për Rimëkëmbje Ekonomike nuk u vota nga opozita

mergata.eu

E Papritur, Kjo çka i publikoi Molliqaj Albin Kurtit është befasuese!

mergata.eu

Armend Zemaj: ‘Ruani parat sepse deri verës mund të rrijm mbyllur

mergata.eu