fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Harrojeni Violetën, njihuni me vajzën e saj bukuroshe

harrojeni-violeten,-njihuni-me-vajzen-e-saj-bukuroshe

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Por, një bukuroshe e vërtetë është edhe vajza e saj, me të cilën keni mundësi të njoftoheni sonte./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

mergata.eu

Befason Elita, në pragë të lindjes vishet me fustan shumë të shkurtër

mergata.eu

Si nuse duket Gili me këtë rregullim që ka bërë

mergata.eu