fbpx
Mergata News
Lajme

Haradinaj: Unë e kam veq dertin për popull, se për vete nuk e kam qëllim pushtetin!

Haradinaj: ‘Qëllimi im nuk është pushteti, une e kam veç dertin për popull

Kandidati për kryeminisër AAK, Ramush Haradinaj ka deklaruar edhe njëherë se qëllimi i tij nuk është pushteti. Haradinaj tha se ai nuk dëshiron me cdo…Ndërkaq gjatë tubimit, ai ka folur edhe për komunën e Ferizajt dhe ndihmën që, sipas tij, i është dhënë këtij qyteti gjatë qeverisjes së Haradinaj. Ju ftojmë të hapni marken tingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

TË NGJAJSHME

Osmani: Ideja për autonomi të serbëve në Veri çon tek ndarja e Kosovës

mergata.eu

Hyrja në Prishtinë me pagesë, opozita e quan diskriminuese idenë e Shpend Ahmetit

mergata.eu

Nuk besoj qe e keni ditur, Kjo bukuroshe është vajza e Dulit (FOTO)

mergata.eu