fbpx
Mergata News
Lajme

Hajnat vjedhin dy vetura në oborr të shtëpisë

hajnat-vjedhin-dy-vetura-ne-oborr-te-shtepise

Në Rogovë të Hasit, dje në orët e para të mëngjesit Policia e Kosovës ka marr lajmin se janë vjedhur dy vetura.

Më poshtë keni raportin e Policisë së Kosovës për dy rastet e veturave që janë vjedhur në oborret e shtëpisë.

Fsh. Rogovë, Gjakovë 10.10.2020 – 07:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të panjohur iu kishte vjedhë vetura e tipit Renault Megane ngjyrë hiri me targa vendore e cila kishte qenë e parkuar në oborrin e shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Fsh. Rogovë, Gjakovë 10.10.2020 – 07:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të panjohur iu kishte vjedhë vetura e tipit VW Cady ngjyrë e bardhë me targa vendore e cila kishte qenë e parkuar në oborrin e shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

TË NGJAJSHME

A do të anulohen zgjedhjet në Podujevë e Mitrovicë të Veriut, flet Ministri Zemaj

mergata.eu

Kryetari i Prishtinës paralajmëron krizë pas kaq ditësh

mergata.eu

A i frikësohet LDK-ja zgjedhjeve dhe përballjes me Albin Kurtin? Flet Isa Mustafa

mergata.eu