fbpx
Mergata News
Opinione

Hadergjonaj i zhgënjyer: Do të ndërroja golin me një kalim në finale

hadergjonaj-i-zhgenjyer:-do-te-nderroja-golin-me-nje-kalim-ne-finale

Kosova ka pësuar humbje ndaj Maqedonisë së Veriut.

Pas ndeshjes për media ka folur Florent Hadërgjonaj i cili mezi ka përmbajtur lotët në intervistën e tij

“Normalisht, vështirë është me gjetë fjalë për këtë. Do të ndërroja golin me një kalim në finale”, ka thënë Hadergjonaj.

Florenti thotë se kalimi dhe kjo ndeshje ishte shumë më e rëndësishme në finale të Ligës së Kombeve.

“E dimë që nuk do të jetë e lehtë. Golat që i kemi marrë në pjesën e parë ia falëm. Nuk e patëm koncentrimin e tij vështirë pas lojës me me gjetë çka është mirë dhe çka është keq”, ka thënë në fund Hadergjonaj.

TË NGJAJSHME

Franca me izolimin e dytë mbarëkombëtar

mergata.eu

Kosova merr lajmin e mirë para ndeshjes me Slloveninë

mergata.eu

Vala e dytë e koronavirusit, OBSH vjen me këtë paralajmërim

mergata.eu