fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Gresa bëhet sërish ‘nuse’, lë nën ‘hije’ të gjitha me pamjen

gresa-behet-serish-‘nuse’,-le-nen-‘hije’-te-gjitha-me-pamjen

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Gresa ka ndarë një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të bardhë.

E e veshur si nuse, Gresa lë pas të gjitha./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vajza e Danit na prezanton me fustanin e dytë që e veshi në kanagjegjin e saj

mergata.eu

Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

mergata.eu

Do të befasoheni, kështu dukej Elita para 10 viteve

mergata.eu