Mergata News
Auto&Tech

GMC Hummer EV 2022 veçse është shitur

gmc-hummer-ev-2022-vecse-eshte-shitur

Nëse ju ka pëlqyer GMC Hummer EV, atëherë ju duhen rreth 100 mijë euro dhe shumë durim, raporton “TheTruthAboutCars”, transmeton lajmi.net.

Nëse keni pasur plan të rezervoni një Hummer EV të edicionit 1, atëherë keni humbur rastin sepse i gjithë stoku i planifikuar për të dalë në shitje vitin 2022 veçse është rezervuar i gjithi brenda dy orëve.

Sipas forumit në dispozicion ishin 1 mijë makina.

GMC nuk e ka konfirmuar këtë. Ata ju drejtuan të gjithë të apasionuar pas kësaj makine duke ju thënë se ata do të futeshin në listën e pritjes. /Lajmi.net/

TË NGJAJSHME

Shumë shpejt pa mbushës Samsung

mergata.eu

Instagram do të fshehë disa komente në mënyrë automatike

mergata.eu

Një delfin robot mund të ndihmojë në përfundimin e robërisë së kafshëve

mergata.eu