Mergata News
Lajme

Gjuajtje me armë në Prishtinë, policia jep detaje

gjuajtje-me-arme-ne-prishtine,-policia-jep-detaje

Gjuajte me armë nga dy vetura në lëvizje në Prishtinë.

Disa persona janë gjuajtur sonte me armë zjarri në rrugën “Ukshin Hoti” në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Sonte në ora 21:20 është raportuar se në rrugën ‘Ukshin Hoti’ në Prishtinë, ka ndodhur një rast, gjuajtje me armë, nga persona që ishin në dy vetura në lëvizje. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke trajtuar rastin”, ka thënë Krasniqi.

TË NGJAJSHME

Vdes nga koronavirusi mjeku i njohur shqiptar

mergata.eu

Shifra alarmante të të infektuarve godasin Kosovën e rajonin

mergata.eu

Pasuria e grave të politikanëve kosovarë, ja kush është e para dhe e fundit në listë

mergata.eu