fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Gjiko e thotë publikisht: Milaim Zekën nuk e dua afër gruas time

gjiko-e-thote-publikisht:-milaim-zeken-nuk-e-dua-afer-gruas-time

Gjiko tregon arsyen se pse nuk do ta donte Milaim Zekën si të ftuar të Elita Rudit.

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko njihen si një ndër çiftet më të lezetshme në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.

Së fundmi çifti ishin të ftuar në emisionin “Haje ose thuaje”, ku u kërkohet ti bëjnë pyetje pikante njëri tjetrit, e një ndër pyetjet e Elitës ndaj Gjikos ishte, “Kush është një mysafir që nuk të ka pëlqyer e që sipas teje nuk duhet ta thërras më asnjëherë?”.

Gjiko vendos të përgjigjet pa asnjë hezitim “Milaim Zeka ështe shumë i rëndë , kisha pas qef me pa në emisione tjera, po te gruaja jem jo, dika tjetër le te shkon por te ti jo”, teksa dytë vazhduan të qeshen me përgjigjen e dhënë.

Gjiko nuk tha diçka më kontrete në lidhje me Milaim Zekën, por që u kuptua se ai ishte i pa kënaqur me sjelljen e ish deputetit dhe fjalorin ekstrem banal që ka.

TË NGJAJSHME

Gold AG zbulon gjininë e fëmijës së parë

mergata.eu

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

mergata.eu

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

mergata.eu