Mergata News
Vip/Kultura

Gezimja na prezanton dy zemrat e saj!

gezimja-na-prezanton-dy-zemrat-e-saj!

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit dhe vajzës së saj.

Dy zemra” e ka përshkuar foton reja e Remzie Osmanit. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

U njohët me të dashurin, tani është koha të njiheni me vjehrrën e Adriana Matoshit

mergata.eu

Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

mergata.eu

Adriana Matoshi flet për lidhjen e re me futbollistin afrikan: Më vjen keq për njerëzit që e paragjykojnë vetëm sepse është me ngjyrë

mergata.eu