fbpx
Mergata News
Lajme

Gëzimja del në rrugë e veshur me fustan të gjatë, habiti të gjithë me këtë veprim

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.
Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Në foton e fundit ajo shihet se ka dal e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

 

TË NGJAJSHME

Familja e Haki Rugovës: Zgjedhjet po afrojnë, ka kohë që po ushtrohet presion ndaj familjes sonë

mergata.eu

I dashuri i saj kthehet në Kosovë, Adriana nuk përmbahet në reagimin e saj

mergata.eu

Gecaj i LDK-së eskalon, i thotë Vjosa Osmanit “Palaço”

mergata.eu