fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Genta Ismajli jep lajmin e madh për fansat e saj

genta-ismajli-jep-lajmin-e-madh-per-fansat-e-saj

Genta Ismajli paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me një artist të famshëm turk.

Artistja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, momentalisht është duke shijuar suksesin e projektit të ri muzikor të titulluar “Ça me bo”.

Megjithatë, mediet turke raportojnë se ajo ka nisur punën për këngën e re dhe se tani po vjen në bashkëpunim me një artist turk.

Ajo ndërkohë nuk e ka zbuluar emrin e artistit, duke lënë surprizë për fansat dhe admiruesit e muzikës së saj.

“Do jetë një befasi dhe për momentin nuk do t’ia zbuloj emrin e këngëtarit, por kënga do jetë në gjuhën turke”, ka thënë ajo.

Genta ndërkaq shton se kjo besohet që do u pëlqej të gjithëve, duke marrë parasysh që është një këngëtar shumë i famshëm në Turqi.

Krijuesja e hitit “Zjarr” për më shumë se një vit jeton mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të lidhjes me biznesmenin Huseyin Usta.

TË NGJAJSHME

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

mergata.eu

Gëzimja me këto fjalë uron vjehrrin për ditëlindje

mergata.eu

Kështu dukej Ariana 3 vjeçe, e njëjta është dhe sot

mergata.eu