fbpx
Mergata News
Lajme

Ganimete Musliu: ‘Pse Vjosa me marrë postin e presidentit e unë jo?

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu gjatë konferncës së sotme për media tha se asaj do i shkonte më shumë posti i presidentit, sesa Vjosa Osmanit. Ganimete Musliu para mediave tha

‘Nuk e di për cfarë arsye Vjosa mu bo presidente e unë jo? Më tepër më shkon mua ai post se asaj, se edhe Thaci ka dëshirë të jem unë në vendin e tij.’

vjosa-osmani:-kosova-e-serbia-jane-dakorduar-per-te-zhdukurit-dhe-te-zhvendosurit-ne-bruksel,-kjo-duhet-kundershtuar

TË NGJAJSHME

A duhet të jetë prap Kryeministër Albin Kurti?

mergata.eu

Kryeministri Hoti flet për Specialen dhe arrestimin e krerëve të OVL UÇK-së

mergata.eu

Minxhozi: Rusia i frikësohet “Shqipërisë së Madhe”

mergata.eu