fbpx
Mergata News
Lajme

Frashër Krasniqi: ‘Kurti duhet me shku në hagë dhe ti ndaIohet hyrja në Kosove

Deputeti i PSD-së, Frashër Krasniqi ka kërkuar që edhe lideri i VV-së, Albin Kurti të ftohet nga haga. Madje Frashër Krasniqi tha se është mirë që Kurtit ti ndalohet hyrja në Kosovë.

‘Shpresoj që Albini të shkoj në hagë sepse është argar i Serbis, ka cfarë të tregoj, madje atij duhet ti ndalohet hyrja në Kosovë.’ happeni happsiren e më p00shtme ndiqniii pamjeet

TË NGJAJSHME

Qeveria Hoti shantazhohet dy herë për një muaj nga Grupi +

mergata.eu

Haziri zbulon emrin e LDK-së për president

mergata.eu

U bë nënë para dy ditësh, por kush e përloti sot nusen e Goldit

mergata.eu