Mergata News
Sport

Franca – Portugalia, formacionet zyrtare

franca-–-portugalia,-formacionet-zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për super sfidën mes Francës dhe Portugalisë.

Franca dhe Portugalia kanë nga dy fitore në po aq ndeshje në Grupin 3 të Ligës A në Nations League dhe sonte, do të luftojnë për kreun.

Kylian Mbappe është titullar për ‘Gjelat’, që luan kundër idhullit, Cristiano Ronaldos.

Franca:

Portugalia:

TË NGJAJSHME

Para derbit me Interin, Milani merr një lajm shumë të keq

mergata.eu

Lajm i keq nga Juventus

mergata.eu

Dy ekipet e vetme me rekord të përkryer në Evropë, Milan dhe Aston Villa

mergata.eu