fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Fotografia e ‘tmerrshme’ e Loredanës, ajo do të donte ta zhdukte atë

fotografia-e-‘tmerrshme’-e-loredanes,-ajo-do-te-donte-ta-zhdukte-ate

Zbulohet fotografia e Loredanës, të cilën ajo nuk do të donte ta shihte.

Loredana Zefi u kthye në një nga personazhet shumë të njohur të shoubizit, kjo për shkak të muzikës, por edhe jetës së tij private.

Ajo njihet sidomos për tekstet e këngëve, ku në disa prej tyre tregon shumë për veten dhe jetën e tij.

Në shumë raste është përfolur edhe pamja e jashtme e rep këngëtares shqiptare me famë në Gjermani, e sidomos ndryshimi i saj drastik.

Loredana e dikurshme dhe kjo e sotshmja janë “dy botë”.

TË NGJAJSHME

Fjolla e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në biznesmenin, në këtë mënyrë ja shpreh ndjenjat që ka

mergata.eu

Leonora Jakupi vishet në fustan nusesh, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu

U përfol për lidhje me Robertin, Jessica flet rreth statusit aktual

mergata.eu