fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Fjolla ‘shkrihet’ pas të dashurit të saj biznesmen, e publikon një moment intim me të

fjolla-‘shkrihet’-pas-te-dashurit-te-saj-biznesmen,-e-publikon-nje-moment-intim-me-te

Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke jetuar ditët më të mira të jetës së saj.

Së fundmi, ajo nuk po heziton që të publikojë foto dhe video me të dashurin e saj.

Dje ndërkaq, këngëtarja ka publikuar një fotografi duke u puthur me të.

“Përgjithmonë”, ka shkruar këngëtarja në foton ku shihet me të fejuarin.

TË NGJAJSHME

Fjolla e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në biznesmenin, në këtë mënyrë ja shpreh ndjenjat që ka

mergata.eu

Ledri do të bëhet fort xheloz, Sara publikon foto e zhveshur në shtrat!

mergata.eu

Befason Elita, në pragë të lindjes vishet me fustan shumë të shkurtër

mergata.eu