fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Fjolla Morina po bëhet gati për dasëm, publikon këto pamje

fjolla-morina-po-behet-gati-per-dasem,-publikon-keto-pamje

Fjolla Morina një ndër emrat më të përfolur në shoëbizin shqiptar ndonëse jo gjithmonë për mirë, së fundmi ka zbuluar se ka filluar të bëhet gati për dasmë.

Ajo para pak javësh pranoi propozimin e martesës nga i dashuri i saj Fisnik Syla, i cili propozoi atë me një buqetë lulesh dhe një unazë e cila dukej të ishte diamant.

Këngëtarja shpesh herë po publikon imazhe me të fejuarin ndërsa nuk mungojnë as dhuratat nga ai të cilat Fjolla nuk heziton ti bëjë publike.

Së fundmi ajo ka publikuar një Instastory ku shihet të jetë me stilistin e saj, ndërsa shkruan “duke ardhur me ide të dasmës”, shkruan lajmi.

Këngëtarja ende nuk ka treguar se kur apo ku do të mbahet dasma por pasi përgatitjet kanë filluar, duket se gjithçka po shkon mirë në drejtim të saj.

TË NGJAJSHME

Sara blen veshje për vajzën, nuk përmbahet në reagimin

mergata.eu

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

mergata.eu

Vajza e Danit na prezanton me fustanin e dytë që e veshi në kanagjegjin e saj

mergata.eu