Mergata News
Vip/Kultura

Fitorja e Haxhi Krasniqit, kështu i reagon ish e dashura e tij!

fitorja-e-haxhi-krasniqit,-keshtu-i-reagon-ish-e-dashura-e-tij!

Kështu i gëzohet fitores së Haxhi Krasniqit, ish e dashura e tij.

Mbrëmë Robin Haxhi Krasniqi ka arritur ta fitoi meçin e ëndrrave, pasi mposhti me nokaut kampionin gjerman, Dominic Bosel.

Krasniqi fitoi titujt WBA dhe IBO, tituj këta që boksieri ynë priti për plotë 15 vite, shkruan Indeksonline.

Por kësaj fitore iu gëzua edhe ish e dashura e tij, Heidi Lushtaku.

Ajo në rrjetin social Instagram ka ndarë fotografi të tij, teksa vazhdimisht e ka përkrahur gjatë mbrëmjes së djeshme.

TË NGJAJSHME

Ish reja e Danit befason të gjithë me imazhin e fundit

mergata.eu

Jehona Sopi feston ditëlindjen, Nora Istrefi bën urimin më të bukur për të

mergata.eu

Njomza e rregullon vajzën e vet e bën si ‘kukull’

mergata.eu