Mergata News
Sport

Fifi po bëhet ҫdo ditë e më e bukur, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

fifi-po-behet-ҫdo-dite-e-me-e-bukur,-‘mahniti’-te-gjithe-me-pamjen-e-fundit

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Fifin e gjejmë shumë të pranishme me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Dy ekipet e vetme me rekord të përkryer në Evropë, Milan dhe Aston Villa

mergata.eu

Lajmërohet Khabib, tregon se çfarë do të bëjë në të ardhmen

mergata.eu

Arta Nitaj vishet në fustan transparent, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

mergata.eu