Mergata News
Vip/Kultura

Fifi nuk po ndalet së befasuari fansat e saj, në foton e fundit po duket si ‘kukull’

fifi-nuk-po-ndalet-se-befasuari-fansat-e-saj,-ne-foton-e-fundit-po-duket-si-‘kukull’

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë e bukur dhe me stil./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Blerona shfaqet në veshje sportive, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

mergata.eu

Blerona vishet provokuese në ditën e Halloween

mergata.eu

Publikohet momenti emocionues i dasmës, Dani këndon vajzën e tij

mergata.eu