Mergata News
Mergata

Federata e Mjekëve nga Diaspora kërkon ndryshimin e protokolleve në trajtimin e Covid-it

federata-e-mjekeve-nga-diaspora-kerkon-ndryshimin-e-protokolleve-ne-trajtimin-e-covid-it

Federata e Mjekëve nga Diaspora ka bërë apel për ndryshimin e protokollit të kurimit të COVID-19 në Shqipëri dhe trojet shqiptare dhe se në të kundërtën mosndryshimi i tij nuk është i tolerueshëm, pasi humbasim jetë të shqiptarëve, transmeton albinfo.ch.

 

The post Federata e Mjekëve nga Diaspora kërkon ndryshimin e protokolleve në trajtimin e Covid-it appeared first on Albinfo.

TË NGJAJSHME

Diaspora shqiptare në SHBA donacion për shkollen shqipe në Maqedoni

mergata.eu

Diskriminimi i të huajve në Zvicër, Gjermani dhe Austri

mergata.eu

Nuk ka “viktimë të katërt” në aksidentin e djeshëm: Gruaja dhe vajza, jashtë rrezikut për jetën

mergata.eu