Mergata News
Opinione

Familja Jashari me porosi për kombëtaren e Kosovës sonte

familja-jashari-me-porosi-per-kombetaren-e-kosoves-sonte

Familja Jashari me porosi për kombëtaren e Kosovës sonte.

Bekim Jashari ka bërë një postim në rrjetin social Facebook për ndeshjen e Kosovës kundër Maqedonisë së Veriut.

Bekimi ka kujtuar fjalët e Hamëz Jasharit, komandantit legjendar të luftës.

“Qysh kur dielli ngrohë këtë tokë, ne jemi këtu”, shkruhet në postimin e kryetarit të Skenderajit.

TË NGJAJSHME

Trajneri i Sllovenisë: Duhet disiplinë e madhe për të mposhtur Kosovën

mergata.eu

Erdogan flet për tërmetin në Izmir: Deri më tani kemi 58 të vdekur dhe 896 të lënduar

mergata.eu

Vdes nga koronavirusi zyrtari serbo-boshnjak i dënuar për krime lufte

mergata.eu