Mergata News
Vip/Kultura

Është bashkuar me Mozzikun? Flet më në fund Loredana

eshte-bashkuar-me-mozzikun?-flet-me-ne-fund-loredana

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Loredana ka folur për Mozzikun në një video ‘live’ me fansat.

Loredana dhe Mozzik u kthyen në qendër të vëmendjes javët e fundit, pasi u panë bashkë.
Teksa qarkullojnë thashetheme se ish-çifti janë ribashkuar, dyshja nuk kishin preferuar të flasin publikisht për këtë çështje.

Së fundi, Loredana u lidh në një video ‘live’ me fansat në TikTok, ku nuk iu ‘shpëtoi’ pyetjeve që iu bënë për reperin.

“Ku është Mozzik?”, e pyeti njëri nga ndjekësit, kurse reperja u përgjigj menjëherë “Mozzik është më i miri. Para se të realizoja videon ‘live’ fola me të.

Kjo nuk është hera e parë që Loredana po jep sinjale se tashmë është ribashkuar me Mozzikun,

TË NGJAJSHME

Një zonjë si Afërdita, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

mergata.eu

Genta ka shtuar peshë? Me këtë fustan po duket shumë e shëndoshë

mergata.eu

Njihuni me ‘motrën’ e Miriam Canit, shikoni sa shumë ngjajnë

mergata.eu