fbpx
Mergata News
Lajme

Ëndërra” e çdo mashkulli, kështu dukej dikur Arta Nitaj! (FOTO)

Aktorja Arta Nitaj sot është e famshme mirëpo dikur nuk ishte e tillë.
Madje edhe në pamje ajo ka ndryshuar e kjo vihet re në një foto e cila po qarkullon në rrjet.

Duket se është shkë putur nga mbrëmja e maturës pasi në disa media shkruhet se Arta kështu është dukur në shkollën e mesme.

Aktorja tashmë po ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe roli i saj si aktore i bëri mirë për famën.

 

TË NGJAJSHME

Lutfi Haziri i reagon Shpend Ahmetit: Kanë me e pagu 10-fish ma shtrenjtë kalimin në Gjilan

mergata.eu

Gashi tregon se a do të publikojë OVL-UÇK-së materiale me CD të Gjykatës Speciale

mergata.eu

Millosheviçi i tha Batonit: Ti ke qenë bashkëpunëtor yni, dëshiron ta dëshmoj

mergata.eu