Mergata News
Sport

Edona publikon foto nga shtëpia, pamja e saj mori tërë vëmendjen

edona-publikon-foto-nga-shtepia,-pamja-e-saj-mori-tere-vemendjen

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet nga shtëpia dhe është paraqitur pa grim./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Barcelona godet në cak, po e transferon Kylian Mbappen

mergata.eu

Berisha: “A po mendoni që s’po duam të fitojmë a? Nuk jemi Brazili”

mergata.eu

Ky lojtar i Milanit e ka mahnitur Theo Hernandezin!

mergata.eu