fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Edona Llalloshi prezanton familjen e madhe të saj

edona-llalloshi-prezanton-familjen-e-madhe-te-saj

Kjo është familja e madhe e Edona Llalloshit me shumë bukuroshe.

Këngëtarja Edona Llalloshi është nga emrat e njohur të muzikës, që publikut i fali shumë këngë të bukura, interpretuar me zërin e saj, shkruan Kosovarja.

Këndoj në skena të mëdha festivalesh, në shumë koncerte nëpër Diasporë e gjithandej vendit.

Këngëtarja ka treguar disa herë se gjithmonë e ka pasur mbështetjen e pa kursyer të familjes. Pra, të gjithë kanë kontribuar në suksesin e këngëtares.

Në këtë foto shihet familja e Edona Llalloshit, prindërit, motrat, vëllai, fëmijët e saj e nipa dhe mbesa.

TË NGJAJSHME

Lajmi i fundit: Privohet nga jeta aktori shumë i njohur dhe i dashur për të gjithë

mergata.eu

Nuk do të besoni, Luana paguan çmim marramendës vetëm për një fustan

mergata.eu

Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’

mergata.eu