Mergata News
Vip/Kultura

E veshur e rregulluar bukur, Afërdita Demaku po duket si 20 vjeҫare

e-veshur-e-rregulluar-bukur,-aferdita-demaku-po-duket-si-20-vjeҫare

Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive me këngë e projekte të reja.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Të gjithë ishin në pritje, Gold AG më në fund jep lajmin e madh

mergata.eu

Kjo është e fejuara e Bertan Asllanit

mergata.eu

Vajza e Shyhretes e bën ‘kukull’ Egzonën, shikoni si po duket

mergata.eu