fbpx
Mergata News
Lajme

E tepërt: Eh more Hashim Thaçi, Sa fëmijë i ke lanë me lotë, shko e mos u kthe mo kurrë!

Pjesëtari i shoqërisë civile, Samir Potera, ka reaguar pasi që presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se do të shkoj në Hagë për tu intervistuar nga Gjyk ata Speciale.

Ai në postimin e tij në Facebook, ka shkruar se “të hënën Hashim Thaçi shkon në Hagë për të mos u kthye më kurrë”.
Postimi i plotë:
Te hanen Hashim Thaci shkon ne Hage per te mos u kthye me kurre.
Sa femije i ka lane ne Iote. Sa nane me duar ne gjí.
Eshte drej tesi e vonuene. Vec ma mire vone se kurre.

TË NGJAJSHME

Përplasje mes Gjyshincës dhe Beqirit: “Nuk mundesh me vendos krye në veti, udha e marë të koftë”

mergata.eu

Një arkë vidhet në një xhami në Prizren

mergata.eu

Lajm i madh për qytetarët e Kosovës sapo erdhi nga Ministri Zemaj!

mergata.eu